praca

Praca w ITProjekt Bydgoszcz

   1. Konsultant / Wdrożeniowiec oprogramowania medycznego

Opis stanowiska

  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Obsługa i kontakt z Klientem w trakcie wdrożenia oraz po jego zakończeniu
  • Rozwiązywanie problemów klientów związanych z obsługą systemu
  • Kontakt ze strukturami NFZ

Wymagania
  • Umiejętność dokonania prezentacji systemów
  • Wykształcenie min. średnie
  • Podstawowa znajomość języków SQL
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zorientowanie na Klienta, wsparcie oraz umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami do Klientów, (prawo jazdy kat. B)

   2. Programista PHP / JS (mile widziani studenci)

  • praca zdalna
  • praca na umowe o dzieło / umowa zlecenie
  • tworzenie modułów do oprogramowania medycznego

Wymagania
  • Znajomość PHP, JS, CSS
  • Znajomość bazy danych PostgreSQL
  • Znajomość bibliotek jQuery
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Javy.

Prosimy wysyłać wszystkie dokumenty na adres praca@itprojekt.co
Uwaga prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zmn.)".
w innym przypadku dokumenty nie będą brane pod uwagę przy ewentualnej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.